2014.02.05 11:21

Lourdes-i kilenced

Minden évben kilencedet végzünk Mocsán a Rózsafüzér Királynőjének templomában a Lourdes-i Boldogasszony tiszteletére. A felnőtt hívek és a hittanos gyerekek együtt végzik az énekekből és imádságokból álló Mária-köszöntőt.

Az idén  a kilenced minden napján más-más szándékra imádkozunk az esti szentmisék előtt:

Hétfőn -  ( febr.3) Gyemekeinkért / Kedden - (febr.4) Szülőkért / Szerdán - (febr.5) Papjainkért / Csütörtökön - (febr.6) Tanárainkért - Nevelőinkért / Pénteken - (febr.7) Fiatal házasokért, gyermeket váró szülőkért / Szombaton - (febr.8) Fiataljainkért  / Vasárnap - (febr. 9) Plébániánkért, Egyházközségeinkért / Hétfőn - (febr.10) Falunk öregjeiért / Kedden - (febr.11) Falunk betegeiért.

Kérjük kedves Olvasónikat imádkozzanek együtt velünk. - Köszönjük.